Izgara Görünümü:
Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

MAKARON YAPMA APARATI

30,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Özel misafirlerinize çayın yanında sunabileceğiniz en güzel tatlıdır Makorn. Sizde kendinize güveniyorsanız, yemek yapma konusunda kendinize güveniyorsanız , makaron yapma setini mutlaka denemelisiniz .  Ürün Özellikleri: Özel makaron kalemi, makaron pişirme altlığı ile komple bir makaron yapma setidir. Kusursuz şeker tatlıları ya..

Hızlı Bakış

MISIR AYIKLAMA APARATI

19,90TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Yapmanız gereken sadece mısırın bir ucundan diğer ucuna kadar Corn Stripper'ı ilerletmek. Mısırlar tane tane halde mısır ayıklayıcının haznesine dolacak. Ve arka kısmındaki boşluktan mısır tanelerini alabileceksiniz. Mısır sezonunda kaçırılmayacak bir ürün. Artık dışardan gdo lu mısır yemek zorunda değilsiniz. Sizde artık m..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

SPRİEL PATATES APARATI

20,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Spiral Patates Dilimleyici Çubukta Patates Cips Yapma  Patateslerinizi Farklı Bir Şekilde Kesip, Servis Edin!   Patates Kızartmasını Sevenler Spiral Patates Kızartmasına Bayılacaklar. Farklı Şekli İle Çocukların Da İlgisini Çekecek Ve Patatesi Sevmeyenlere Patatesi Sevdirecek Spiral Potato Cutter. Spiral kesimli patatesinizi bah..

Hızlı Bakış
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)