Izgara Görünümü:
Stokta yok
Hızlı Bakış

KIRMIZI KALPLİ LED MUM

15,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Hareketli Alev Led Kalp Mum Kırmızı  Ürün Özellikleri :          • Sağlam ve kırılmaz, pürüzsüz  plastik, iç ve dış mekan kullanımına uygun Led MuM.  • 3 Adet AG yani saat pili ile çalışmaktadır. Piller bitince değişimi mümkündür. Piller ürün içinde bulunmaktadır. • Altındaki açma kapama düğmesi ile açıp kapatabilirsiniz.  • ..

Hızlı Bakış

TEALİGHT MUM 100 LÜ BEYAZ

35,00TL

Tealight Mum 100'lü Paket Malzeme Mum:Parafin/bitkisel balmumu Mum kabı:Alüminyum Ebatlar Çap: 38 mm Paket miktarı: 100 adet..

Hızlı Bakış

TEALİGHT KALPLİ MUM 25Lİ KIRMIZI

20,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI ; Kalpli Tea Lights Mum 25 Adet Kırmızı Renk Doğumgünü partisi ve özel gün partilerinizin vazgeçilmez aksesuarı parti mumları ! Kaliteli, koku yapmayan parafin malzemeden imal edilen parti mum çeşitleri ile partilerinizi renklendirin. Birbirinden farklı model, boy ,renk ve kalitedeki parti mumları sizleri bekliyor. * Parti mumları..

Hızlı Bakış

TEALİGHT KALPLİ MUM 50 Lİ

29,90TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI ;  Kalpli Tea Lights Mum 50 Adet Kırmızı Renk Doğumgünü partisi ve özel gün partilerinizin vazgeçilmez aksesuarı parti mumları ! Kaliteli, koku yapmayan parafin malzemeden imal edilen parti mum çeşitleri ile partilerinizi renklendirin. Birbirinden farklı model, boy ,renk ve kalitedeki parti mumları sizleri bekliyor. * Parti mumlar..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

TEALIGHT MUM KALP 25Lİ PEMBE

20,00TL

Kalpli Tea Lights Mum 25 Adet Kırmızı RenkDoğumgünü partisi ve özel gün partilerinizin vazgeçilmez aksesuarı parti mumları ! Kaliteli, koku yapmayan parafin malzemeden imal edilen parti mum çeşitleri ile partilerinizi renklendirin. Birbirinden farklı model, boy ,renk ve kalitedeki parti mumları sizleri bekliyor. * Parti mumları çeşitleri; ateş ile..

Hızlı Bakış

TEALIGHT MUM 50 Lİ BEYAZ

24,00TL

Ürün Açıklaması Dekoratif Mini Tea Light Yuvarlak 50li Mum Sarı PartiKutusu Tealigt Mum; Nişan, düğün, parti ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz estetik ve dekoratif bir üründür. 50 adet yuvarlak tealight mum ile romantik sevgililer günü konsepti yapabilirsiniz. Evlenme teklifi yapmak için de bu mini tea light mumlar çok işinize yaray..

Hızlı Bakış

TEALIGHT MUM 50 Lİ KIRMZI

24,00TL

Ürün Açıklaması Dekoratif Mini Tea Light Yuvarlak 50li Mum Kırmızı    PartiKutusu Tealigt Mum; Nişan, düğün, parti ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz estetik ve dekoratif bir üründür. 50 adet yuvarlak tealight mum ile romantik sevgililer günü konsepti yapabilirsiniz. Evlenme teklifi yapmak için de bu mini tea light mumlar çok işinize..

Hızlı Bakış

TEALIGHT MUM 50 Lİ PEMBE

24,00TL

Ürün Açıklaması Dekoratif Mini Tea Light Yuvarlak 50li Mum Pembe PartiKutusu Tealigt Mum; Nişan, düğün, parti ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz estetik ve dekoratif bir üründür. 50 adet yuvarlak tealight mum ile romantik sevgililer günü konsepti yapabilirsiniz. Evlenme teklifi yapmak için de bu mini tea light mumlar çok işinize yaray..

Hızlı Bakış

TEALIGHT MUM 50 Lİ SARI

24,00TL

Ürün Açıklaması Dekoratif Mini Tea Light Yuvarlak 50li Mum Sarı   PartiKutusu Tealigt Mum; Nişan, düğün, parti ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz estetik ve dekoratif bir üründür. 50 adet yuvarlak tealight mum ile romantik sevgililer günü konsepti yapabilirsiniz. Evlenme teklifi yapmak için de bu mini tea light mumlar çok işinize yar..

Hızlı Bakış

TEALİGHT SİMLİ KALP MUM 50 Lİ

34,90TL

Ürün Özellikleri ​Tealight Simli Kalp Mum 50'li Paket İçi Miktarı: 50 Adet Ürün Ölçüsü: 3,5 cm Tealight Mumlar en uygun fiyatlarla Kikajoy'da! Doğum günü pastalarının vazgeçilmezi Tealight Mum ile evinize ışıltı katın...

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)