Izgara Görünümü:
Hızlı Bakış

BALON BANDI

8,50TL

..

Hızlı Bakış

BALON LAMBASI LED RENGARENK IŞIKLI

10,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: PAKET İÇERİSİNDE 5 ADET VARDIR. ENİ 1.1 CM BOY 2.8CM  PİLLERİ TAKILI OLARAK GÖNDERİLİR. BALON İÇERİSİNE ATILARAK KULLANILIR. LEDLERİN HER BİRİ FARKLI RENKTEDİR. ..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

BALON ŞİŞİRME POMPASI

12,50TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI:   Çift Yönlü Balon Pompası Hem iterken hem çekerken hava üfleyen el pompası. Lateks ve folyo balon şişirmeye uygundur...

Hızlı Bakış

BALON STANDI 7 Lİ DORADO

20,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI Balon Standı 7 Çubuklu 75 cm ve 7 Adet Metalik Balon Ayaklı Balon Standı 7 çubuklu Balonlarınızı sabitlemek için kullanabileceğiniz çok pratik bir balon standıdır. İster lateks, ister folyo balonlarınızı hava ile şişirdikten sonra, stand çubuklarına sabitleyerek buketinizi yaratabilirsiniz. Bu parti malzemesini s..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

BALON ZİNCİR YAPMA APARATI DEKORASYON ŞERİDİ 5M

7,50TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Balon Kemer Dekorasyon Şeridi (5 metre) Paket içinde 5 metre uzunluğunda balon şeridi bulunur. Ortalama 110 adet balon takabileceğiniz delikler bulunur. Plastik PVC malzemeden üretilmiştir. Şeffaf renktedir. Yeniden kullanıma uygun, çevre dostudur. İç ve dış mekan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün boyu 5 Metre, eni 1,5 cm  Tek..

Hızlı Bakış

ÇİFT TARAFLI BANT FLAMME

4,00TL

Çift Taraflı Köpük Bant 50mmx2mİşlevsel bir ürün olup ev, ofis, otomobil tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Tablolarınızı duvara asmak için çivi çakmanıza gerek yok! Ürünün çift taraflı yapışma özelliği vardır.Ürün Özelliği:Hızlı ve güçlü yapışma sağlar.Yapıştıracağınız zemini kirden ve tozdan arındırınız, zeminin kuru olmasına dikkat e..

Hızlı Bakış

ELEKTRİKLİ BALON ŞİŞİRME POMPASI

275,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI:  1 ADET  ÇİFT ÇIKIŞLI 220V Elektrikli Balon şişirme makinası; Aynı anda iki balon şişirebilir. Dekorasyon süslemesinde, Örgü balon süslemelerinde, Açılış doğumgünü vb organizasyonlarınızda hızınıza hız katar. Folyo balon da şişirir.  ..

Hızlı Bakış

PAPATYA BALON YAPMA APARATI 6ADET

5,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI;  Balon Çiçek ve Papatya Yapma Aparatı Büyük Boy (6 Adet) PAKET İÇERİĞİ: 6 ADET APARAT BUNLUNMAKTADIR. ÜRÜN BOYU: 7,8 CM HER APARATA 11 ADET BALON TAKILMAKTADIR -Balonları Papatya Şekline Getirebileceğiniz Aparat -Kaliteli Plastikten üretilmiş dayanıklı üründür NOT: Resimdeki Balonlar Dekor İçindir Fiyat Dahil Değildir..

Hızlı Bakış

RPS BALON KULE STAND 160 CM

35,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Paket içeriği; 7 Adet Balon Klipsi 3 Adet Çubuk Birleştirme Aparatı 1 Adet 21 cm Duba 4 Adet 40 cm Plastik Çubuk 1 Adet Çubuk ve Çubuk Başlığı Not: Balon kulesine balonlar dahil değildir.  BalonlarKategorisinden Konsept renginize göre balon seçimi yapınız. Balon Kulesini nerelerde kullanabilirim? Balon kulesini masa kenarlarına ..

Hızlı Bakış

YUVARLAK BALON STANDI 160 CM

35,00TL

Ürün Özellikleri Yuvarlak Çember Balon Standı Demonte şekilde gönderilmektedir. İçindekiler: 6 adet 33 cm boru ( çemberi oluşturmak için) 6 adet çember birleştirme aparatı Gövdesi için 3 adet 30 cm boru 3 adet boru birleştirme aparatı Balonları eklemek için 2 adet balon takma aparatı    ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)