Izgara Görünümü:
Hızlı Bakış

A5 IŞIKLI HARFLİ DEKORATİF LED PANO LİGHTBOX

69,90TL

A5 kağıt  148*210 cm boyutunda 94 adet çıkartılabilen harf içeren Led tasarruflu ışık panosu lightbox.Ma tsiyah dış çerçevesi ve parlak Led ışığı, sinematografik bir tasarımla her mesajınızı dikkat çekici hale getirir.Parlak Led ışık teknolojisi kullanılmıştır. Ev ve iş yeri için hem karanlık hem de aydınlık odalarda harika görünür.İlham verici tek..

Hızlı Bakış

DEKORATİF HEDİYELİK HARLEY MOTOR NO:2

35,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Ahşap motor modelimiz komple ahşap ve el işçiliğidir çok şık ve dekoratif dir. Harley Davidson  model ahşap motor modelimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Hızlı sipariş için 05524838888 nolu telefondan arayarak veya whatsapp tan irtibat kurarak ürün detayı ve stok durumunu öğrenmek için bilgi alabilirsiniz.  ..

Hızlı Bakış

DEKORATİF HEDİYELİK AHŞAP HARLEY MOTOR 4 NO

50,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Ahşap motor modelimiz komple ahşap ve el işçiliğidir çok şık ve dekoratif dir. Harley Davidson  model ahşap motor modelimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Hızlı sipariş için 05524838888 nolu telefondan arayarak veya whatsapp tan irtibat kurarak ürün detayı ve stok durumunu öğrenmek için bilgi alabilirsiniz. ..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL ARABA ÇERÇEVELİ VE KUMBARALI

120,00TL

Ürün Özellikleri Volkswagen Beetle Classic Vosvos modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Kumbara ve çerçeve özelliği mevcuttur. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 15 cm  Genişlik : 6,5 cm  Yükseklik: 8,5 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL ARABA ÇERÇEVELİ VE KUMBARALI

125,00TL

Ürün Özellikleri   Volkswagen Beetle Classic Vosvos modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Kumbara ve çerçeve özelliği mevcuttur. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları   Uzunluk : 15 cm  Genişlik : 6,5 cm  Yükseklik: 8,5 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL ARABA ÇERÇEVELİ VE KUMBARALI

110,00TL

Ürün Özellikleri Volkswagen Beetle Classic Vosvos modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Kumbara ve çerçeve özelliği mevcuttur. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 15 cm  Genişlik : 6,5 cm  Yükseklik: 6,5 cm  ..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL ARABA ÇERÇEVELİ VE KUMBARALI

125,00TL

Ürün Özellikleri Volkswagen Beetle Classic Vosvos modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Kumbara ve çerçeve özelliği mevcuttur. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları   Uzunluk : 15 cm  Genişlik : 6,5 cm  Yükseklik: 7 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL MOTOSİKLET KIRMIZI

110,00TL

Ürün Özellikleri Chopper Motosiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Çanta aksesuarı mevcuttur. Dekoratif amaçla kullanılır. Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 18,5 cm  Genişlik : 7,5 cm  Yükseklik: 9,5 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL MOTOSİKLET KREM

110,00TL

Ürün Özellikleri Chopper Motosiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 20 cm  Genişlik : 7 cm  Yükseklik: 12 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL MOTOSİKLET MAVİ

120,00TL

Ürün Özellikleri Chopper Motosiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 19 cm  Genişlik : 8 cm  Yükseklik: 10 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL MOTOSİKLET PEMBE

110,00TL

Ürün Özellikleri Chopper Motosiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır. Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 18,5 cm  Genişlik : 7,5 cm  Yükseklik: 9,5 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL MOTOSİKLET SARI

110,00TL

Ürün Özellikleri Chopper Motosiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır. Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 18,5 cm  Genişlik : 7,5 cm  Yükseklik: 11 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL MOTOSİKLET YEŞİL

120,00TL

Ürün Özellikleri Nostaljik Motosiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 19 cm  Genişlik : 7,5 cm  Yükseklik: 9,5 cm  ..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL POLİS ARABASI

250,00TL

Ürün Özellikleri Chevrolet Polis Arabası modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 28 cm  Genişlik : 10 cm  Yükseklik: 10 cm..

Hızlı Bakış

DEKORATİF METAL TRAKTÖR

120,00TL

Ürün Özellikleri Bahçe Traktörü modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 16,5 cm  Genişlik : 10 cm  Yükseklik: 11,5 cm..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)