Biz Kimiz?

2019 yılında eğlence sektörüne adım atan Parti Kutusu ailesi, her geçen gün büyüyen ekibiyle siz değerli müşterilerimize zengin çeşit ve kaliteli ürünleriyle hizmet vermeyi amaçlayan, özel gün kutlamalarınız için ihtiyaçınız olan  bütün ürünleri bulabileceğiniz  ayrıcalıklarla sizlere sunan bir kuruluştur.

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan Parti Kutusu  ailesi, hayalinizdeki partileri gerçekleştirmeniz, standartlardan bir adım öne çıkmanız için tüm parti malzemelerini sizlerin beğenisine sunarak kutlamalarınızı en eğlenceli şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Bünyesinde bulunan 10000 çeşit her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunmakla birlikte, sizlerin hayallerindeki tasarımları da gerçekleştirerek özel günlerinizde sizlerin en eğlenceli ve değerli vakitlerine şahitlik ediyor.

Parti Kutusu, Denizli de   bulunan mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesiyle de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Hızlı Kargo

Parti Kutusu.com dan verilen Siparişler , 15:00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ederek, ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırıyor.