Izgara Görünümü:
Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI 18*24*8 CM

3,50TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Kraft Hediye Çantası - 18x8x24cm  Partikutusu  kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz. Partikutusu hediye çantaları şerit, hediye etiketleri, çıkartmalar ve daha birçok şey ile süsleyebilirsiniz. Aradığınız her şey Partikutusun’da mevcut olup tek tıkla si..

Hızlı Bakış

Beşiktaş Lisanslı Kraft Hediye Çantası 18x8x24 cm

3,50TL

HEDİYE PAKETİ : ​​​​​Beşiktaş Hediye Poşeti Paket İçi Miktarı: 12 Adet Ürün Ölçüsü: 18 x 8 x 24 cm Doğum günü hediyelerinizi koyabileceğiniz şık büküm saplı çantalar ile hediyelerinize şıklık katın...

Hızlı Bakış

Fenerbahçe Lisanslı Kraft Hediye Çantası 18x8x24 cm

3,50TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Fenerbahçe Hediye Poşeti Paket İçi Miktarı: 12 Adet Ürün Ölçüsü: 18 x 8 x 24 cm Doğum günü hediyelerinizi koyabileceğiniz şık büküm saplı çantalar ile hediyelerinize şıklık katın...

Hızlı Bakış

FROZEN KRAFT HEDİYE ÇANTASI 24*18

3,50TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI : ​​​Frozen Hediye Poşeti Paket İçi Miktarı: 1 Adet Ürün Ölçüsü: 18 x 8 x 24 cm Büküm Saplı Kağıt Çantalar  Doğum günü hediyelerinizi koyabileceğiniz şık büküm saplı çantalar ile hediyelerinize şıklık katın...

Hızlı Bakış

GALATASARAY LİSANSLI KRAFT HEDİYE ÇANTASI 18x8x24 CM

3,50TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: ​​​​​Galatasaray Hediye Poşeti Paket İçi Miktarı: 1 Adet Ürün Ölçüsü: 18 x 8 x 24 cm Doğum günü hediyelerinizi koyabileceğiniz şık büküm saplı çantalar ile hediyelerinize şıklık katın.  ..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI 45X12X50

6,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Kraft 45x50cm Kraft Hediye Çantası  Kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz.  Karton Çantalar Dayanıklı mı? Karton çantaları dayanıklı kartondan yapılmakla birlikte büküm sapları mevcuttur. Partilere giderken veya parti kutlamalarına gelenlere vermek için ..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI 25X12X31

4,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Kraft Hediye Çantası - 25x12x31cm  Partikutusu  kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz. Partikutusu hediye çantaları şerit, hediye etiketleri, çıkartmalar ve daha birçok şey ile süsleyebilirsiniz. Aradığınız her şey Partikutusun’da mevcut olup tek tıkla s..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI 31X12X41

5,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Kraft Hediye Çantası 31x12X41cm  Partikutusu  kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz. Partikutusu hediye çantaları şerit, hediye etiketleri, çıkartmalar ve daha birçok şey ile süsleyebilirsiniz. Aradığınız her şey Partikutusun’da mevcut olup tek tıkla sip..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI 45X12X50 GÜMÜŞ GRİ

6,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Gümüş Gri 45x50cm Kraft Hediye Çantası  Kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz.  Karton Çantalar Dayanıklı mı? Karton çantaları dayanıklı kartondan yapılmakla birlikte büküm sapları mevcuttur. Partilere giderken veya parti kutlamalarına gelenlere vermek i..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI 45X12X50 KIRMIZI

6,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Kırmızı 45x50cm Kraft Hediye Çantası  Kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz.  Karton Çantalar Dayanıklı mı? Karton çantaları dayanıklı kartondan yapılmakla birlikte büküm sapları mevcuttur. Partilere giderken veya parti kutlamalarına gelenlere vermek içi..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI PUANTİYELİ 18X8X24

3,50TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Puantiyeli 18x8X24cm Kraft Hediye Çantası  Partikutusu  kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz. Partikutusu hediye çantaları şerit, hediye etiketleri, çıkartmalar ve daha birçok şey ile süsleyebilirsiniz. Aradığınız her şey Partikutusun’da mevcut olup tek..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI BÜKÜM SAPLI PUANTİYELİ 31X12X41

5,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI: Puantiyeli 31x12X41cm Kraft Hediye Çantası  Partikutusu  kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz. Partikutusu hediye çantaları şerit, hediye etiketleri, çıkartmalar ve daha birçok şey ile süsleyebilirsiniz. Aradığınız her şey Partikutusun’da mevcut olup te..

Hızlı Bakış

HEDİYE ÇANTASI PUANTİYELİ BÜKÜM SAPLI 25X12X31

4,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI : Puantiyeli 25x12X31cm Kraft Hediye Çantası  Partikutusu  kraft hediye çantalar ile hediyelerinizi eğlenceli çantalarla sevdiklerinize şık kraft çantalar ile verebilirsiniz. Partikutusu hediye çantaları şerit, hediye etiketleri, çıkartmalar ve daha birçok şey ile süsleyebilirsiniz. Aradığınız her şey Partikutusun’da mevcut olup t..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)